... MOMENTÁLNĚ NEMÁME ANI NEČEKÁME ŽÁDNÁ ŠTĚŇATA ...

 

VRH A

Datum krytí: 8.1. 2011

Datum narození vrhu: 10.3. 2011

2 feny

 

    Amanda Avalsida (Phoebe)    X    Beato Angelo Dai Muratori (Punťa)

        

                                                      * 15.6. 2007               * 26.2. 2007

                                                m: Ambra Pesula               m: Anita Lupus Johanus

                                      o: Brit Spirit Go Gaston               o: Hillbilly Russian Roulette

                                                              tricolor               tricolor

                                                        hrubostrstá               hladkostrstý

                                                                 32cm               36,5cm

                                                         chybí 2xM2               plnochrupý

                                                                PL 0/0               PL 0/0

závodně agility, rekreačně dogdancing, poslušnost              flyball, norování

                                                             více zde               více zde

 

 

FOTOGALERIE VRHU                    VIDEOGALERIE VRHU                   DENÍČEK VRHU

  

 

APPLE RYCHVALDIANO

(Epinka, Apple, Miška)

Bílá

Zadaná - Agnieszka Trocińska, PL

 

AISHA RYCHVALDIANO

(Aisha, Šíša)

Tricolor

Zadaná - Tatiana Zrubcová, SR

 

    

    Štěňátka  budou odchovávána v rodině v bytě (ale s možností zahrádky), takže od prvních dní budou v kontaktu s ostatními pejsky, lidmi a v případě pěkného počasí mohou trávit čas dováděním a hrami venku. Štěňátka budou připravena k odchodu do nových domovů ve věku 8 - 9 týdnů a v té době již budou řádně očkována, tetována a odčervena, zvyklá na tuhou stravu, socializována a seznámena se základními povely. Samozřejmostí je nácvik hygienických návyků.

    Upřednostňujeme nové majitele, kteří s námi často komunikují, v případě možnosti štěňátko navštěvují a jsou mu schopni v novém domově poskytnout vše potřebné. S novými majiteli zůstáváme v kontaktu, zajímáme se o pejska a dění kolem něj! Neprodáváme pejsky překupníkům, množitelům ani jako módní doplněk či hračku pro děti!!! Předpokládáme, že nový majitel štěňátka je již předem srozuměn s rasou Parson Russell Terier a má s pejsky zkušenosti. Plemeno je vhodné pro aktivní páníčky, kteří mu poskytnou možnost využití parsoní energie, ať už při různých psích sportech či dlouhých procházkách a pořádném vyběhání :-) Majitelé se na nás také mohou kdykoliv obrátit a my jim se vším rádi pomůžeme a poradíme.

    Štěňátko od nás odchází s kupní smlouvou, FCI průkazem původu, očkovacím průkazem/petpassportem a samozřejmě s výbavičkou :-)

    V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o štěňátko mě kontaktujte na email: ywusa@centrum.cz , ICQ: 276-296-357 nebo tel: 737 721 767             737 721 767      

 


                                  

 

 

Deníček vrhu A :)

Deníček vrhu A

08.01.2011 14:07

29.5. 2011    Tak nás už opustila i Šíša - jela teda nakonec na Slovensko k hrozně milým a příjemným páníčkům, kterým umřel nedávno parsonek, takže bude mít lásky až nad hlavu :)

21.5. 2011    Dneska nám odjela naše Apple do Polska. Odchod jsme oplakali, ale víme, že o ni bude dobře postaráno. Přejeme ji krásný parsoní život u nových páníčků :*

15.5. 2011    Holky se chovají už jako velcí psi :) Pomalu přicházejí na princip klikru - učíme se pomalu své první cviky: ke mně a sedni. Jde jim to pěkně - hrozně rády se učí :) (9.týden)

10.5. 2011    Dneska slaví štěňátka svůj druhý měsíc života!!! :*

7.5. 2011    Holky nám rostou a rostou, a nám už se to krátí. Děvčata si náležitě užívají svůj štěněčí věk, a pořád si jenom hrajou, perou se, spí a žerou :D Doufáme, že se jim jejich elán nevytratí a využijou ho ve svém budoucím životě... (8.týden)

25.4. 2011    Děvčata mají za sebou perný týden - byly na prvním očkování a celkově se nenudily. Bylo krásné počasí, takže jsme většinu dne trávili venku na sluníčku a čerstvém vzduchu. Byli jsme se taky ukázat na Permonických závodech, kde se holky chovaly jaksepatří :) Všichni si je chtěli pochovat a pomazlit se s něma. Pak jsme byli ještě na zahradě, kde ještě celou dobu běhaly jak zběsilé - maji energie na rozdávání :) Byl to krásný slunečný týden. Jinak fenečky už krásně žerou granulky - občas se jim podaří ukrást i granule od maminky :) A taky se jim většinou podaří venčit na podložku... (6.týden)

17.4. 2011    Holky rostou a rostou, už jsou skoro velcí psi :) Už pěkně papají granulky i ostatní dobrotky, které jim dáváme. Začínáme je kontaktovat s ostatními pejsky a dalšími lidmi, ať si holky zvykají :) Byli jsme na cvičáku se pochlubit - ale hlavně socializovat. A sklidili jsme ohromný úspěch :) Pyraňky začínají méně spát a více řádit, stávají se z ich opravdové teriérky - tělem i duší... (5.týden)

10.4. 2011    Dnes slaví holky měsíc života!!! Gratulujeme :*

7.4. 2011    Fenečky jsou šikovné - krásně reagují na různé zvuky, taky už byly v kontaktu s naším andulákem Pepíčkem, a všichni to přežili bez újmy. Odvážím se říct, že se to všem dokonce líbilo :) Taky mají za sebou druhé odčervení. A pomaličku přecházíme na granulky, ale zatím se holkám moc od mlíčka nechce odpoutat. Mamince už se to moc nelíbí a jenom uvítá, když se pyraňky naučí už papat tuhou stravu :) Jinak jsou moc šikovné, krásně si hrajou s hračkama a mezi sebou vedou taky bitky... (4.týden)

3.4. 2011    Dneska bylo krásné, skoro až letní počasí, a proto jsme vyrazily s našima holkama na zahradu. Moc se jim tam líbilo, trávy ani ničeho jiného se nebály. První jízda v autě taky proběhla úspěšně bez jakýkoliv cavyků :)

1.4. 2011    Fenečkám jsou tři týdny, a jsou na svůj věk dost čilé :) Umí si už pěkně hrát jak s hračkama tak spolu, taky už se umí už moc pěkně projevovat - skoro jako velcí a dospělí psi :) Běhají a skotačí, ale taky se po takovém výkonu vždycky rychle unaví... :) Taky jim začínají růst zoubky :) (3.týden)

28.3. 2011     Holkám už to chodí, pomalu už běhá :) Taky už vydávají něco blízkého vrčení a štěkání...

24.3. 2011    Slečny nám krásně rostou a začínají se jim otevírat oči a ouška. Taky mají za sebou první odčervení :) (2.týden)

17.3. 2011    Z našich holčiček se ze dne na den stávají MaxiPsi :) Pěkně papají a odpočívají. A už proběhlo několik návštěv, takže si pomalinku zvykají na lidský dotek... (1.týden)

11.3. 2011    Holčičky pěkně papají a rostou do krásy. Zdá se, že rostou před očima :) (2.den)

10.3. 2011    V brzkých ranních hodinách se nám narodilo 5 štěňátek, ale pouze 2 byly životaschopné :( Ale i tak máme z holčiček ohromnou radost... (62.den)

8.3. 2011    Mimča hrajou neustále fotbal, maminka poctivě odpočívá a stále se láduje :) Každým dnem to příjde... (60.den)

27.2. 2011    Bříško pořádě nabývá, občas jde cítět kopání (50.den)

14.2. 2011    Začíná pořádně žrát, přibírá, začíná jít vidět bříško (37.den)

5.2. 2011    Je to měsíc od krytí, Phoebe skoro vůbec nežere, spíše hubne a poléhává (28.den)

21.1. 2011    Skoro vůbec nežere, nechodí, neštěká. Nemá zájem vůbec o nic (11.den)

9.1. 2011    Proběhlo překrytí

8.1. 2011    Proběhlo krytí Amandy s Beatem (Phoebe s Punťou)